Domů / O nás

O nás

Firma AMIRRO, s. r. o. byla založena v roce 1997, od této doby se zabýváme opracováním plochého skla a výrobou zrcadel a v současné době jsme zřejmě největší výrobce interiérových zrcadel a patříme i mezi významné zpracovatele plochého skla v České republice. Mezi naše odběratele patří řetězce Hornbach, XXXLutz, Siko, Ptáček, Sconto a přes 400 maloobchodních prodejen se sanitárním a bytovým sortimentem po celé České republice, řada tuzemských i zahraničních výrobců nábytku a v neposlední řadě i podstatná část významnějších sklenářství.

Export

Své místo má firma AMIRRO, s.r.o. také mezi předními evropskými výrobci a zpracovateli plochého skla a zrcadel. 70% našich produktů exportujeme do Německa, Rakouska, Anglie, Dánska, Holandska.

Technologie

Naše firma má k dispozici téměř všechny technologie na opracování plochého skla a zrcadloviny. Především CNC řízené tvarové vyřezávání a opracování hran, rovné i tvarové fazetování, broušení i leštění hran v různých profilech, strojní CNC gravírování, vrtání, frézování výřezů a otvorů, pískování, sítotisk, laserové opracování, lepení nábytkářských kovových dílů UV lepidlem apod.

Svůj strojní park jsme v roce 2009 obohatili o CNC brusku firmy Intermag, v roce 2010 dvěma stroji firmy Bavelloni, v roce 2015 strojem na laserové opracování zrcadel.

Naše výrobky jsou vhodné jako vybavení firemních interiérů, domácností, koupelen, kuchyní a v neposlední řadě mohou sloužit k dekorativním účelům. Jsme schopni uspokojit téměř veškerá vaše speciální a individuální přání od kapesního zrcátka až po stolní desku z 19 mm silného skla s vyleštěnou hranou.

Jako vstupní surovinu používáme kvalitní sklo-Float a zrcadlové tabule, které splňují nejpřísnější kvalitativní a technologické požadavky.

Firma AMIRRO, s. r. o. má 2 výrobní závody – hlavní v Čelákovicích, druhý v Uhlířských Janovicích.