Domů / Dodací a platební podmínky

Dodací a platební podmínky

Dopravné

V ceně dopravy je zahrnuto balné odpovídající vysokým nárokům na bezpečnou přepravu křehkého zboží. Dopravné v rámci ČR je účtováno dle typu převzetí zboží takto:

Osobní odběr - ZDARMA

  •  v expedičním skladu výrobního závodu Amirro s.r.o. v Čelákovicích na adrese Křižíkova 1859 (otevírací doba: Po - Pá 7 - 15:30h)

Přepravní službou:

  • Pokud je hodnota objednávky vyšší než 2.500 Kč bez DPH:   ZDARMA                                
  • Při hodnotě objednávky nižší než 2.500 Kč bez DPH: 250 Kč (tj. 303 Kč vč. DPH)
  • Nadstandardní služby-možnost příplatku.
  • Skleněné pilníky na nohy a ruce Glasscare® (eshop též na www.glasscare.cz ): 100 Kč (tj. 121 Kč vč. DPH). Při objednávce zboží Glasscare vyšší než 500 Kč je doprava ZDARMA.

Uloženka

  • vyzvednutí zboží na jednom z výdejních míst Uloženka: 100 Kč (tj. 121 Kč vč. DPH), v příp. platby dobírkou také dobírečné 83 Kč (tj. 100 Kč vč. DPH).

 !!Upozornění!! – na Uloženku můžete zaslat zásilku do hmotnost 20 kg a celkové obvodové délky 300 cm (=např. zrcadlo o rozměrech 80 x 60 cm, jehož celková obvodová délka je 280 cm)

 

Platební možnosti

Platba v hotovosti nebo platební kartou v expedičním skladu v Čelákovicích 

Zboží zaplatíte hotově nebo kartou v expedičním sladu.

Platba dobírkou

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese.

Platba předem - převodem na účet 

Po odeslání košíku Vám budou na e-mailovou adresu odeslány detaily k platbě.

Jako variabilní symbol uveďte čtyřmístné číslo Vaší objednávky.

Čísla účtů:    Platby v CZK -  ČSOB:  275834346/0300     

                                                IBAN: CZ10 0300 0000 0002 7583 4346 

                                                SWIFT/BIC: CEKOCZPP  

                      Platby v EUR  - částku v EUR uvidíte po překliknutí měny v panelu v pravém horním rohu uvodní stránky tohoto eshopu:

                                                ČSOB:  275834362/0300  

                                                IBAN: CZ63 0300 0000 0002 7583 4362

                                                SWIFT/BIC: CEKOCZPP

Platební brána ComGate - ePlatba

Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím  internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments, a.s..

Pozn: Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Termín dodání

Po obdržení objednávky zasíláme e-mailem zákazníkovi její potvrzení včetně informace o termínu expedice. Při platbě na dobírku zboží odesíláme nejčastěji druhý den od obdržení objednávky, při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na náš bankovní účet. Přepravní služba zásilku doručuje zpravidla do 24 hodin od převzetí k dopravě.

Doprava
K rozesílání zásilek je využíváno převážně dopravní služby Gebrüder Weiss (GW). Řidiči GW obvykle volají předem. Termín dodání se může měnit při mimořádných a nepředvídatelných případech. Čas rozvozu je Po – Pá od 8 do 17 hod. Vaše dotazy ohledně termínu nebo času dodání (po potvrzení termínu z e-shopu Amirro) zodpoví na tel. 224 726 222 v pracovní dny od 8 do 16 hod. Oznamte prosím, že jste zákazníkem firmy Amirro. Celková cena zásilky se skládá z ceny zboží a ceny dopravného, které je uvedeno v objednávkovém formuláři.

Termín dodání
Upřesníme v potvrzovacím e-mailu po obdržení Vaší objednávky.

Převzetí zásilky
Objednané zboží je doručeno na zákazníkem zadanou adresu doručení, případně je možno si ho vyzvednout osobně v expedičním skladu v Čelákovicích. Doporučujeme zboží ihned po převzetí řádně prohlédnout a zkontrolovat. Zjevně poškozené zboží nepřebírejte a neprodleně nás informujte. Pokud zjistíte vadu zboží po převzetí zboží, informujte nás nejpozději do 1 pracovního dne od převzetí zásilky. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.